Junior Scrum Master _

Nr ref.: 8156/BS

Opis stanowiska

  • Dbanie o budowanie kompetencji i wiedzę członków zespołu w zakresie filozofii i technik Agile
  • Współpraca z Product Owner’em przy rozwiązywaniu wewnętrznych i zewnętrznych zależności zespołu
  • Współpraca z zespołem doświadczonych Scrum Masterów
  • Praca przy transformacji Agile
  • Prowadzenie warsztatów, szkoleń
  • Prowadzenie spotkań scrumowych

Wymagania

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia w roli Scrum Mastera
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Certyfikat PSM będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego (komunikatywna)

Oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Długofalowy projekt
  • Meetup’y technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Kartę Multisport, pakiet medyczny Medicover
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

Pakiet medyczny
Pakiet relokacyjny
Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT
Start KWIECIEŃ - MAJ
Język ANGIELSKI - B2
Forma zatrudnienia B2B / UoP