Frontend Developer_

Nr ref.: 7736/KK

Opis stanowiska

  • Udział w realizacji projektów w obszarach bankowości elektronicznej
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w języku JavaScript
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Analiza zgodności oprogramowania
  • Praca w zespole SCRUM-owym

Wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy z Angularem
  • Doświadczenie w analizie i wizualizacji danych
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie znajomego do naszych projektów
  •  Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  •  Indywidualny Opiekun po stronie Connectis
  •  Pakiet sportowy i medyczny
  •  Długofalową współpracę

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT
Start Kwiecień - Maj
Język
Forma zatrudnienia B2B / UoP