FullStack Developer_

Nr ref.: 8155/MD

Opis stanowiska

  • Prowadzenie analizy systemowej dla projektów z branży bankowej na podstawie wymagań biznesowych
  • Wsparcie w cyklu wytwarzania – od założeń biznesowych, po testy i wdrożenie na środowiska testowe
  • Wytwarzanie oprogramowania oraz pisanie testów jednostkowych i integracyjnych

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku FullStack Developer
  • Bardzo dobra znajomość Javy oraz znajomość Angulara 2+
  • Znajomość Spring, Hibernate, REST, SOAP, JUnit

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie znajomego do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Indywidualny opiekun po stronie Connectis
  • Pakiet sportowy i medyczny
  • Długofalowa współpraca

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WROCŁAW
Start ASAP
Język