.NET Developer_

Nr ref.: 7474/KK

Opis stanowiska

Rozwój oprogramowania wspierającego procesy biznesowe w piłce nożnej

  • Rozwój oprogramowania wspierającego procesy tj. rejestracja zawodników, transfery, opłaty itd.
  • Rozwój i przepisywanie istniejących rozwiązań na nowe technologie
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Dbanie o jakość tworzonych rozwiązań

Wymagania

  • Praktyczna znajomość technologii: .NET, .NET Core, ASP .NET MVC, Angular 6, Postgre SQL
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy .NET Developera
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Opiekuna po stronie Connectis_
  • Dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy
  • Dostęp do placówek sportowych i medycznych
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne

Szkolenia
Wynagrodzenie 90 zł/h - 105 zł/h netto
Lokalizacja WARSZAWA
Start ASAP
Język