Java Developer_

Nr ref.: 8151/MD

Opis stanowiska

  • Praca przy projekcie wdrażanym przy użyciu najnowszych technologii Java 8/11, Spring-Boot, Spring Security, Spring MVC, Spring Integration, Docker
  • Udział w projekcie rozwojowym, który znajduje się w początkowej fazie
  • Praca nad rozwojem centralnej, globalnej platformy internetowej dla jednego z największych banków na świecie
  • Duża swoboda i odpowiedzialność w samoorganizującym się zespole
  • Stosowanie technik ciągłej integracji/rozwoju oraz testowania

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowiskach Programisty Java
  • Doświadczenie z programowaniem zaplecza Java z wykorzystaniem Springa oraz architektury mikroserwisów
  • Dobra znajomość wzorców projektowych, SDLC i dobrych praktyk
  • Biegła znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy

  • Prace z najnowszymi technologiami
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 2-3 dni po okresie wdrożenia
  • Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Opiekuna po stronie Connectis_

Szkolenia
Wynagrodzenie 20 000 pln - 27 000 pln netto + VAT
Lokalizacja WARSZAWA
Start ASAP
Język ANGIELSKI - ZAAWANSOWANY