Programista C++_

Nr ref.: 7926/MD

Opis stanowiska

  • Projektowanie i opracowywanie biznesowych wniosków o zmianę zgodnie ze specyfikacjami Klienta
  • Projekt dla branży finansowej w obszarze obliczeń ryzyka kredytowego
  • Praca z użyciem najnowszych wersji C++ oraz Python
  • Projekt prowadzony w metodyce Agile
  • Międzynarodowe środowisko pracy

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w języku C++
  • Umiejętność programowania w języku Python
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych SQL
  • Znajomość bazy danych MongoDB
  • Dobra znajomość j.angielskiego
  • Znajomość branży finansowej

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie znajomego do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Indywidualny opiekun po stronie Connectis
  • Pakiet sportowy i medyczny
  • Długofalowa współpraca

Szkolenia
Wynagrodzenie 16 800 - 21 500 PLN
Lokalizacja WROCŁAW
Start ASAP
Język ANGIELSKI - ZAAWANSOWANY
Forma zatrudnienia B2B / UoP