Inżynier DevOps _

Nr ref.: 8160/SZ

Opis stanowiska

  • Automatyzacja procesów wytwórczych i utrzymaniowych oprogramowania CI/CD
  • Budowanie rozwiązań w oparciu o chmurę prywatną
  • Tworzenie skryptów automatyzujących
  • Współpraca z Developerami, Testerami, Administratorami
  • Zarządzanie, monitoring oraz tuning wydajności systemów i aplikacji

Wymagania

  • Minimum 3 letnie komercyjne doświadczenie w pracy z systemami Linux
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień chmurowych (np. Docker, Kubernetes, OpenStack)
  • Doświadczenie w automatyzacji procesów wytwórczych z wykorzystaniem narzędzi CI
  • Znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracją i automatyzacją CD
  • Znajomość co najmniej jednego z języków skryptowych bądź obiektowych
  • Znajomość koncepcji architektury mikroserwisów i zagadnień sieciowych
  • Znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych (np. postgreSQL, MS SQL, MongoDB, Hazelcast)
  • Doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacyjnymi i webowymi (WAS, Tomcat, Apache, nginx)
  • Doświadczenie w konteneryzacji aplikacji napisanych w Javie lub .NET Core (będzie to dodatkowy atut)

Oferujemy

  • Najnowsze wersje technologii
  • Długofalową współpracę
  • Dużą samodzielność i wpływ na realizowany projekt
  • Meetup’y technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Kartę Multisport, pakiet medyczny Medicover
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT
Start marzec-kwiecień
Język ANGIELSKI - B1