JavaScript Developer_

Nr ref.: 8158/MD

Opis stanowiska

  • Tworzenie w JavaScript nowych funkcjonalności w systemie bankowości elektronicznej
  • Przeprowadzanie analizy technicznej, rozwój i wdrażanie struktury zleceń oraz powiązanych modułów i komponentów
  • Udział w rozwojowym projekcie realizowanym dla szwajcarskiego banku
  • Szkolenie wdrażające oraz wsparcie Developerów w zespole

Wymagania

  • Min. pół roku doświadczenia jako JavaScript Developer
  • Mile widziana znajomość platformy ServiceNow
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Długofalową współpracę
  • Meetup’y technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Kartę Multisport, pakiet medyczny Medicover
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT
Start Kwiecień - Maj
Język ANGIELSKI - b2/c1