DevOps Engineer_

Nr ref.: 8170/SZ

Opis stanowiska

Dołącz do zespołu wykwalifikowanych inżynierów DevOps wspierających transformację całej organizacji!

Będziesz współpracował z inżynierami oprogramowania, wdrażał i wyjaśniał kulturę i procesy DevOps.

  • Ścisła współpraca z Inżynierami oprogramowania, coaching i pomoc
  • Automatyzacja i usprawnianie procesów, aby były zgodne ze standardami firmy
  • Przeprowadzanie automatycznych testów jednostkowych i integracyjnych
  • Kontrola jakości kodu
  • Wdrażanie aplikacji działających na maszynach wirtualnych lub na środowiska wykonawcze
  • Praca z systemem kontroli wersji GIT (Bitbucket lub GitHub)

Wymagania

  • Podstawowa znajomość jednego z języków programowania C#, Java lub JavaScript
  • Doświadczenie w pracy w metodologii zwinnej (jak Scrum)
  • Pisanie skryptów automatyzacji przy użyciu Perla / Pythona / Groovy / Java lub Bash
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami umożliwiającymi CI/CD: Jenkins, Maven, Ar-tifactory, Protractor, Prometheus, Elasticsearch/Kibana
  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Pracę w zespole DevOps wpierając projekty realizowane w różnych technologiach
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Skandynawska kultura pracy
  • Biuro w centrum Warszawy
  • Pakiet Multisport oraz Medicover
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

Szkolenia
Wynagrodzenie Do 140 złotych netto + VAT
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT
Start Kwiecień - Maj
Język angielski – C1