Programista Java_

Nr ref.: 8169/KK

Opis stanowiska

Dołącz do zespołu wykwalifikowanych Programistów i weź udział w tworzeniu oprogramowania dla branży bankowej!

Będziesz współpracował z Inżynierami oprogramowania, Architektami, programował i wdrażał nowe rozwiązania!

  • Tworzenie aplikacji w technologii Java, z wykorzystaniem Spring i Angular po stronie frontendowej
  • Praca nad ciekawym projektem z branży bankowej
  • Współpraca z Architektami projektu

Wymagania

  • Znajomość technologii: Java, Spring, Springboot, Angular, Typescript, GitLab
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Programisty Java
  • Język angielski umożliwiający czytanie i pisanie dokumentacji technicznej
  • Mile widziane doświadczenie w branży bankowej

Oferujemy

  • Perspektywę długofalowej współpracy przy ciekawych projektach
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Indywidualna opieka po stronie Connectis_
  • Elastyczne godziny pracy
  • Biuro w Poznaniu

Szkolenia
Wynagrodzenie 15 000 - 18 500 netto + VAT
Lokalizacja POZNAŃ
Obszar IT/Finanse i Bankowość
Język ANGIELSKI - umożliwiający czytanie dokumentacji technicznej