Tester _

Nr ref.: 8166/KK

Opis stanowiska

  • Możliwość rozwoju w kierunku Testera automatyzującego
  • Praca przy ciekawych, rozwojowych projektach
  • Współpraca z ambitnym zespołem Specjalistów
  • Praca w zespołach SCRUM’owych

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania
  • Umiejętność pisania scenariuszy i przypadków testowych
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją analityczną
  • Mile widziana znajomość języka C#

Oferujemy

  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie
  • Perspektywę długofalowej współpracy
  • Opiekuna po stronie Connectis_
  • Pakiet medyczny i sportowy

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA/GDAŃSK
Obszar IT
Start KWIECIEŃ - CZERWIEC
Język