Senior Java Developer_

Nr ref.: 7733/SZ

Opis stanowiska

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w języku Java
  • Praca w nowym zespole siedmioosobowym (4 Senior Developerów, 1 Tester automatyzujący, 1 Analityk, PM)
  • Rozwój aplikacji webowej związanej z funduszami inwestycyjnymi
  • Tech: Java8, Spring (Boot, Security) Hibernate, bazy Oracle, REST, SOAP web service, system kontroli GIT
  • Praca w metodyce SCRUM

Wymagania

  • Minimum czteroletnie doświadczenie w pracy z językiem Java
  • Bardzo dobra znajomość Spring oraz Hibernate
  • Dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Długofalowy projekt
  • Kartę Multisport, pakiet medyczny Medicover
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

Wymagania technologicznee

Java zaawansowany
Spring średniozaawansowany

Pakiet medyczny
Pakiet relokacyjny
Szkolenia
Wynagrodzenie 16 000 - 20 000 netto + VAT
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT
Start Kwiecień - Czerwiec
Język ANGIELSKI - do dokumentacji technicznej
Forma zatrudnienia B2B / UoP