DevOps Engineer_

Nr ref.: 8187/KK

Opis stanowiska

  • Udział w projektach rozwojowych w branży ubezpieczeniowej
  • Tworzenie i rozwój narzędzi wspierających procesy CI/CD
  • Automatyzacja procesów rozwoju i utrzymania infrastruktury IT
  • Tworzenie środowisk testowych i produkcyjnych
  • Analiza błędów funkcjonalnych i wydajnościowych
  • Współpraca z Developerami, Testerami, Administratorami

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Devops Engineer (minimum 2 lata)
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi CI/CD (Jenkins, Bamboo, Bitbucket)
  • Doświadczenie z serwerami aplikacyjnymi Tomcat i Weblogic
  • Praca z systemami Linux od strony administracyjnej (RedHat)
  • Umiejętność pisania skryptów z wykorzystaniem Bash/ Python/ Perl

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Znajomego do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Indywidualny Opiekun po stronie Connectis_
  • Pakiet sportowy i medyczny
  • Długofalowa współpraca

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar Ubezpieczenia
Start Kwiecień - Maj
Język