Analityk Systemowy_

Nr ref.: 8182/AR

Opis stanowiska

  • Koordynowanie projektów dotyczących rozwoju i utrzymania systemu od strony technicznej
  • Przeprowadzanie analizy i projektowanie nowych funkcjonalności i modułów
  • Bieżąca współpraca z analitykami biznesowymi w specyfikowaniu zmian w systemie
  • Koordynowanie i nadzorowanie zleconych prac

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w roli Analityka Systemowego
  • Bardzo wysokie umiejętności analityczne i proaktywne podejście
  • Umiejętność koordynacji i nadzoru prowadzonych prac
  • Doświadczenie w ubezpieczeniach będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Znajomego do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Indywidualny Opiekun po stronie Connectis_
  • Pakiet sportowy i medyczny
  • Długofalowa współpraca

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar Ubezpieczenia
Start Kwiecień - Maj
Język