Analityk Systemowo Biznesowy_

Nr ref.: 8188/AR

Opis stanowiska

  • Udział w projekcie dotyczącym płatności krajowych i międzynarodowych
  • Przeprowadzanie szczegółowej analizy dla innowacyjnych rozwiązań
  • Wspieranie wdrożeń produkcyjnych nowych rozwiązań
  • Bieżąca współpraca z innymi członkami zespołu
  • Koordynacja  terminowości prowadzonych prac

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu analiz procesowych i systemowych
  • Znajomość narzędzi Jira, Enterpise Architect, Git Lab i innych
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile
  • Wiedza na temat rozwiązań płatniczych

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Znajomego do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Indywidualny Opiekun po stronie Connectis_
  • Pakiet sportowy i medyczny
  • Długofalowa współpraca

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja POZNAŃ
Obszar IT/Finanse i bankowość
Start Kwiecień - Maj
Język ANGIELSKI