Poleć znajomego i zgarnij 2000PLN!_

Nr ref.: 8189/MI

Opis stanowiska

Doceniamy naszych specjalistów, ale również doceniamy osoby, które nam ich poleciły. Sądzisz, że twój znajomy doskonale sprawdziłby się jako część naszego zespołu?

Wymagania

Po prostu kliknij ,,Poleć znajomego” i wyślij mu wygenerowany link polecający.

Oferujemy

Jeśli spodoba mu się perspektywa zmiany pracy i zostanie przez nas zatrudniony, na niego czekać będą nowe wyzwania, a my nagrodzimy Cię kwotą 2000 zł. Tak po prostu. 🙂

Pakiet medyczny
Pakiet relokacyjny
Szkolenia
Wynagrodzenie 2000 PLN
Lokalizacja Zdalnie
Start ASAP
Język PL/ENG
Forma zatrudnienia B2B / UoP