Fullstack .NET Developer_

Nr ref.: 8183/JP

Opis stanowiska

  • Projektowanie rozwiązań w technologii .NET Core i Angular
  • Tworzenie nowych front-endów dla istniejących usług
  • Rozwój logiki biznesowej i integracyjnej w .NET Core
  • Dbanie o jakość tworzonych rozwiązań

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Fullstack Developer
  • Bardzo dobra znajomość: .NET, Angular 5+, TypeScript, HTML, CSS
  • Znajomość narzędzi: Git, Bamboo, Stash, Visual Studio, Intellij IDEA
  • Mile widziana znajomość PL/SQL

Oferujemy

  • Perspektywę długofalowej współpracy
  • Pakiet medyczny i kartę sportową
  • Opiekuna po stronie Connectis_
  • Meetupy technologiczne

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Start ASAP
Język