Tester _

Nr ref.: 7576/KK

Opis stanowiska

  • Praca przy rozwojowym projekcie z branży ubezpieczeniowej
  • Wykonywanie testów manualnych i automatycznych 60/40
  • Tworzenie testów automatycznych dla usług REST i SOAP
  • Projektowanie i prowadzenie testów funkcjonalnych
  • Prowadzenie testów integracji między systemami

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w testach, w tym min. rok w automatyzacji
  • Znajomość baz danych (Oracle i/lub MS SQL)
  • Znajomość narzędzi obsługi zgłoszeń JIRA
  • Znajomość: SoapUI, Selenium WebDriver
  • Mile widziana znajomość: Groovie, PL/SQL Developer, Jmeter

Oferujemy

  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie
  • Perspektywę długofalowej współpracy
  • Opiekuna po stronie Connectis_
  • Elastyczne godziny startu pracy
  • Pakiet medyczny i sportowy

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja TRÓJMIASTO
Start ASAP
Język angielski – B1