Tester automatyzujący_

Nr ref.: 8185/JP

Opis stanowiska

  • Udział w rozwojowych projektach z branży ubezpieczeniowej
  • Automatyzacja i implementacja testów funkcjonalnych
  • Tworzenie automatycznych testów API
  • Pisanie przypadków testowych

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w automatyzacji testów
  • Doświadczenie w automatyzacji testów funkcjonalnych
  • Znajomość technologii: Java, Selenium, JUnit, SQL
  • Znajomość narzędzi Jira, SoapUI/Postman, GIT

Oferujemy

  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie
  • Perspektywę długofalowej współpracy
  • Opiekuna po stronie Connectis_
  • Pakiet medyczny i sportowy

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT
Start Maj - Czerwiec
Język ANGIELSKI - b1