AX Developer_

Nr ref.: 7879/MD

Opis stanowiska

Dołącz do zespołu wykwalifikowanych Developerów AX zajmujących się rozwojem systemów ERP dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej w Danii i Szwecji!

  • Praca nad rozwojem systemu w obszarze Financial & Operations
  • Programowanie w środowisku MS Dynamics AX i MS Visual Studio
  • Implementacja i rozwój modułów dodatkowych ERP
  • Współpraca z zespołem Konsultantów i Programistów w przygotowywaniu rozwiązań
  • Przeprowadzanie automatycznych testów jednostkowych
  • Praca z technologiami MS SQL, MS SQL Reporting Services, MS DevOps

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z językiem X++
  • Doświadczenie w pracy w module Finance & Operations
  • Bardzo dobra znajomość języka C#
  • dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Skandynawska kultura pracy
  • Współpraca długoterminowa
  • Biuro w centrum Warszawy
  • Pakiet Multisport oraz Medicover
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

Szkolenia
Wynagrodzenie Do 150 złotych netto + VAT
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT
Start Kwiecień - Maj
Język angielski – C1