.NET Fullstack Developer _

Nr ref.: 8112/SW

Opis stanowiska

  • Tworzenie i rozwijanie systemu dokumentacji cyfrowej dla wyspecjalizowanego sektora opieki społecznej na rynku skandynawskim
  • Projekt dotyczy produktów administracyjnych i samoobsługowych skierowanych do zewnętrznego Klienta
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Raportowanie statusowe zgodnie z przyjętym modelem
  • Współpracę z innymi Członkami zespołów wytwórczych, w tym Analitykiem biznesowym, Architektami rozwiązań, Programistami, Testerami, Projektantami UI/UX itp.
  • Praca zgodnie z podejściem Agile, w kilkuosobowych zespołach

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w roli .NET Fullstack Developera
  • Znajomość .NET, Angular 2+, MS SQL.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Proces rekrutacyjny prowadzony zdalnie
  • Meetup’y technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Najświeższe wersje technologii
  • Długofalowy projekt
  • Miejsce pracy w samym centrum Warszawy
  • Kartę Multisport, pakiet medyczny Medicover
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

Szkolenia
Wynagrodzenie do 100 zł/h + VAT
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT
Start Kwiecień - Maj
Język ANGIELSKI - bardzo dobra znajomość