Java Developer_

Nr ref.: 8198/MP

Opis stanowiska

  • Analiza i realizacja wymagań w projektach rozwojowych
  • Tworzenie testów jednostkowych dla wprowadzanych zmian
  • Obsługa wystawiania wersji aplikacji zgodnie z przyjętą metodyką
  • Obsługa problemów w systemie zgłoszeniowym (JIRA)
  • Konsultacje z II linią wsparcia po stronie Klienta lub wewnętrznie
  • Implementacja poprawek w aplikacji

Wymagania

  • Doświadczenie w Java/J2EE min. 3 lata
  • Dobra znajomość projektowania obiektowego, zasad SOLID, zasad SOA, wzorców projektowych i architektury opartej o mikroserwisy
  • Umiejętność programowania w innych językach, np. Kotlin, JavaScript
  • Znajomość frameworków Spring, Spring Boot, Spring Cloud (eureka, feign, stream), Hibernate, Flyway/Liquibase, technologii Soap/Rest
  • Znajomość narzędzi do budowania projektów: Gradle, Maven
  • Znajomość Docker
  • Znajomość Tomcat, Apache
  • Znajomość baz danych Oracle RDBMS, MsSQL, MongoDB
  • Znajomość Git
  • Doświadczenie w pracy z systemami Unix/Linux

Oferujemy

  • Proces rekrutacji przeprowadzany zdalnie
  • Perspektywę długofalowej współpracy
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Indywidualna opieka po stronie Connectis_

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT
Start ASAP/lub 1 miesiąc
Język