Junior Integration Engineer_

Nr ref.: 8201/AR

Opis stanowiska

  • Budowanie procesów integracyjnych z wykorzystaniem Dell Boomi i Microsoft Azure Logic Apps
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Współpraca z Architektami i Developerami
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Znajomość Microsoft Azure Logic Apps
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze integracji
  • Ukończone studia IT lub w trakcie studiów
  • Otwartość, komunikatywność i chęć rozwoju
  • Biegła znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Znajomego do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Praca zdalna 3 dni w tygodniu
  • Pakiet sportowy i medyczny
  • Długofalowa współpraca

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar FMCG
Start Kwiecień - Maj
Język ANGIELSKI - ZAAWANSOWANY