Scrum Master_

Nr ref.: 7889/JP

Opis stanowiska

  • Wspieranie rozwoju, wdrażania zwinnych metod zarządzania projektami i produktami
  • Odpowiadanie za dalszy rozwój współpracy i sprawnej komunikacji między tworzeniem oprogramowania a stroną biznesową
  • Organizacja pracy wielu interdyscyplinarnych zespołów Scrum-owych pracujących przy rozwoju jednego, wspólnego produktu
  • Zarządzanie harmonogramem projektu i procesami SCRUM

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Scrum Mastera
  • Certyfikacja jako Scrum Master i/lub Agile Coach
  • Zaawansowany poziom języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w skalowaniu zwinnych projektów (SAFe, Less lub innych frameworków)

Oferujemy

  • Długofalową współpracę
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość wykorzystywania nowinek technologicznych
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT
Start Maj
Język ANGIELSKI - B2/C1