Java Developer_

Nr ref.: 8097/MD

Opis stanowiska

  • Rozwój i utrzymanie jednego z największych systemów informatycznych w Polsce
  • Zapewnienie dobrej jakości wytwarzanego oprogramowania
  • Realny wpływ na projekt i ścisła współpraca z biznesem
  • Praca nad projektem prowadzonym zwinnie

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia z Java, Spring, Hibernate
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z GOSU
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • J. angielski do dokumentacji

Oferujemy

  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie
  • Opiekuna po stronie Connectis_
  • Pakiet medyczny i sportowy
  • Dogodną lokalizacje biura

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja ZDALNIE/Warszawa
Obszar IT
Start maj - czerwiec
Język angielski – B1
Forma zatrudnienia B2B / UoP