Projektant aplikacji _

Nr ref.: 8220/KK

Opis stanowiska

  • Osoba na tym stanowisku będzie współdecydowała co będzie działo się w projekcie, co zmienić i jak to zrobić
  • Projektowanie procesów i nowych usług mobilnych, prototypowanie i testowanie rozwiązań
  • Współpraca z Product Ownerem i zespołami scrumowymi
  • Wsparcie przy testach użyteczności
  • Kreowanie nowych rozwiązań
  • Tworzenie backlogu

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień i trendów w obszarze usług mobilnych
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych i webowych (Android, iOS)
  • Wiedza na temat prototypowania i testowania rozwiązań, projektowania procesów i scenariuszy użytkownika w aplikacjach
  • Umiejętności analityczne umożliwiające przełożenie wymagań biznesowych na projekt aplikacji mobilnej
  • Znajomość nowoczesnych metodyk projektowych

Oferujemy

  • Perspektywę długofalowej współpracy
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Indywidualna opieka po stronie Connectis_
  • Zdalny proces rekrutacyjny
  • Biuro w Warszawie

Szkolenia
Wynagrodzenie 20 000 – 25 000 netto + VAT
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT/Finanse i bankowość
Start ASAP
Język angielski – b1