PHP Developer_

Nr ref.: 8130/MD

Opis stanowiska

  • Rozwój oraz utrzymanie platformy działającej na zasadzie planera dla przedsiębiorstw
  • Projektowanie oraz wdrażanie rozwiązań w technologiach PHP 7, MySQL, Angular, CodeIgnitor
  • Praca w zespole 5-osobowym (Team Leader, Product Owner, 2 Developerów, Tester)
  • Praca w środowisku międzynarodowym

Wymagania

  • Min. 2-3 lata doświadczenia na stanowisku PHP Developera
  • Bardzo dobra znajomość technologii PHP 7 oraz MySQL
  • Chęć pracy z technologiami Angular oraz CodeIgnitor
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej
  • Ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji
  • Wyjścia integracyjne, imprezy oraz meetup’y technologiczne
  •  Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Proces rekrutacji odbywa się zdalnie

Szkolenia
Wynagrodzenie 10 000 – 12 500 netto + VAT
Lokalizacja WARSZAWA
Start ASAP
Język ANGIELSKI - b2/c1