Software Tester _

Nr ref.: 8166/MD

Opis stanowiska

  • Opracowywanie i wykonywanie testów manualnych i automatycznych
  • Dokumentowanie wykonanych testów
  • Współpraca z Projektantami, Programistami i Analitykami

Wymagania

  • Doświadczenie 3+ w testowaniu systemów IT
  • Umiejętność planowania scenariuszy testowych i przypadków testowych
  • Umiejętność pracy z dokumentacją analityczną (UML)
  • Doświadczenie w pisaniu testów automatyzujących (C#, JAVA)
  • Znajomość narzędzia Test Complete (mile widziane)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej
  • Ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji
  • Udział w ciekawych projektach

Pakiet sport
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja GDAŃSK
Start ASAP
Język