Analityk Biznesowo-Systemowy _

Nr ref.: 8206/KK

Opis stanowiska

  • Współpraca z Użytkownikami biznesowymi, zespołem tworzącym oprogramowanie oraz z firmami zewnętrznymi w trakcie realizacji projektów
  • Kontrola zgodność powstałego rozwiązania w stosunku do wymagań biznesowych
  • Wsparcie analityczne na wszystkich etapach wytwarzania oprogramowania
  • Analiza oraz modelowanie wymagań dla systemów IT.

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Analityka Biznesowo-Systemowego
  • Umiejętność identyfikacji i analizy wymagań biznesowych
  • Dobra znajomość narzędzia Enterprise Architect
  • Doświadczenie w obszarze portal/e-commerce
  • Wysoki poziom komunikacji interpersonalnej

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w kierunku Analityka Biznesowo-Systemowego
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

Szkolenia
Wynagrodzenie 14 000 zł – 16 000 zł netto
Lokalizacja WARSZAWA
Start ASAP
Język