Analityk/Developer Fico Blaze Advisor _

Nr ref.: 8235/KK

Opis stanowiska

  • Konfiguracja środowiska FICO Blaze Advisor
  • Udział w projektach obszaru konfiguracji z innymi systemami w banku
  • Praca z narzędziami: Eclipse, SVN, Jira
  • Praca z dokumentacją projektową
  • Praca z kodem SQL
  • Bieżąca analiza procesów biznesowych

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie technologii FICO Blaze Advisor
  • Znajomość metodyk zwinnych
  • Znajomość technologii integracyjnych (REST, SOAP)
  • Podstawowa umiejętność programowania w przynajmniej jednym języku obiektowym
  • Rozumienie wymogów biznesowych w obszarze kredytowym
  • Znajomość notacji BPMN i UML
  • Umiejętność tworzenia przypadków testowych, automatyzacji testów

Oferujemy

  • Perspektywę długofalowej współpracy
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Indywidualna opieka po stronie Connectis_
  • Zdalny proces rekrutacyjny
  • Biuro w Warszawie

Szkolenia
Wynagrodzenie 18 500 – 25 000 netto + VAT
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT/Finanse i bankowość
Start ASAP
Język ANGIELSKI - b1