Analityk biznesowy BI_

Nr ref.: 8245/JP

Opis stanowiska

Dołącz do globalnego zespołu specjalistów Business Intelligence i współpracuj zarówno z biznesem jak i Developerami nad analizą biznesową w obszarze BI. Projekt dotyczy rozwoju hurtowni danych opartych o narzędzia Microsoft i Azure

Wymagania

Must haves:

  • 5 lat doświadczenia jako Analityk Biznesowy w obszarze BI
  • Komercyjne doświadczenie z narzędziami BI (najlepiej Tableau lub SSRS)
  • Doświadczenie w międzynarodowych organizacjach i metodyce SCRUM
  • Umiejętności miękkie: otwartość, komunikatywność, proaktywność
  • Dobra znajomość koncepcji BI i hurtowni danych
  • Płynny język angielski (B2/C1)

Nice to have:

  • Pasja do technologii i rozwiązań Microsoft i Azure
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym

Oferujemy

  • Wiele ciekawych meet’upów technologicznych po stronie Connecits_
  • 2000 zł za polecenie znajomego, który zacznie z nami współpracę 🙂
  • Możliwość pracy w świetnym zespole specjalistów BI
  • Indywidualnego opiekuna po stronie Connectis_
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dobrą lokalizację, blisko metra
  • Współpracę długofalową
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Wysoką kulturę pracy

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Start ASAP
Język ANGIELSKI - ZAAWANSOWANY