Analityk biznesowy_

Nr ref.: 8197/JP

Opis stanowiska

  • Analiza potencjalnych usprawnień, automatyzacji procesowych
  • Tworzenie specyfikacji wymagań, przypadków użycia oraz przypadków testowych
  • Przygotowanie systemu KPI / mierników jakości i ilości pracy
  • Analiza różnic procesowo – narzędziowych w systemach

Wymagania

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
  • Doświadczenie w mapowaniu i opisywaniu procesów biznesowych
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji przekładającej potrzeby biznesowe na wymagania systemowe
  • Zorientowanie na wysoką jakość dostarczanych analiz i wsparcie realizacji celów biznesowych

Oferujemy

  • Wiele ciekawych meet’upów technologicznych po stronie Connectis
  • Indywidualnego opiekuna po stronie Connectis
  • Długofalową współpracę
Wynagrodzenie do negocjacji
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar
Start ASAP
Język angielski komunikatywny