Tester Automatyzujący_

Nr ref.: 8254/MD

Opis stanowiska

  • Praca w projekcie dotyczącym bankowości elektronicznej (technologie: Java, Angular, Python)
  • Planowanie i wykonywanie testów manualnych oraz przygotowanie testów automatycznych
  • Tworzenie scenariuszy testowych i przypadków testowych
  • Automatyzacja i implementacja testów funkcjonalnych
  • Praca w zespole SCRUM-owym

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Testera Automatycznego
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów takich jak Selenium Web Driver, Selenium Grid
  • Znajomości implementacji testów automatycznych dla usług REST
  • Umiejętność pisania dokumentacji technicznej oraz tworzenia przypadków testowych
  • Podstawowa wiedza i umiejętność pisania skryptów –  baza danych Oracle, MS SQL

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie
  • Indywidualny opiekun ze strony Connectis
  • Perspektywę długofalowej współpracy
  • Pakiet sportowy i medyczny

Szkolenia
Wynagrodzenie do negocjacji
Lokalizacja WARSZAWA
Start ASAP
Język