Analityk biznesowo – systemowy _

Nr ref.: 8222/EM

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji rozwiązań
  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi ekspertami i menadżerami
  • Analiza projektów informatycznych i biznesowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej projektu
  • Współpraca z zespołami projektowymi

Wymagania

  • Znajomość notacji UML, BPMN oraz narzędzi Enterprise Architect lub Bizagi BPM Modeler
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Visio, PowerPoint)
  • Umiejętność pozyskiwania, strukturyzowania i modelowania wymagań
  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub ekonomiczne
  • Około 5 lat doświadczenia na stanowisku Analityka
  • Mile widziana znajomość systemów bakowych
  • Znajomość języka SQL

Oferujemy

  • Perspektywę długofalowej współpracy z doświadczonym zespołem
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Indywidualna opieka po stronie Connectis_
  • Zdalny proces rekrutacyjny
  • Biuro we Wrocławiu

Szkolenia
Wynagrodzenie 15 000 – 18 000 netto + VAT
Lokalizacja WROCŁAW
Obszar bankowość
Start ASAP
Język angielski - B1/B2