Integration Engineer_

Nr ref.: 8257/AR

Opis stanowiska

  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Integracja z wieloma systemami (m.in. SAP)
  • Rozwój platformy integracyjnej (branża e-commerce)
  • Ścisła współpraca z architektami i programistami w celu zapewnienia przestrzegania zasad integracji i architektury

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym, rozproszonym środowisku
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w projektach związanych z integracją systemów
  • Znajomość platformy integracyjnej klasy Enterprise typu Dell Boomi czy Tibco

Oferujemy

  • Pakiet medyczny i kartę sportową
  • Indywidualna opieka po stronie Connectis_
  • Wiele ciekawych meetup’ów technologicznych
  • Możliwość łączenia pracy zdalnej z pracą w biurze
  • Perspektywę długofalowej współpracy przy ciekawych projektach

Pakiet sport
Wynagrodzenie do negocjacji
Lokalizacja ZDALNIE/Warszawa
Obszar IT
Start Lipiec / Sierpień
Język angielski - C1