Administrator baz danych MS SQL_

Nr ref.: 8263/JP

Opis stanowiska

  • Zarządzanie administracyjne bazą danych MS SQL
  • Wsparcie, utrzymanie i rozwój istniejących baz danych on-prem i w chmurze
  • Praca w międzynarodowym projekcie, komunikacja w jęz. angielskim
  • Udział w migracji danych

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia w zarządzaniu relacyjnymi bazami danych, preferowane MS SQL (SQL Server 2008 – 2016)
  • doświadczenie we wsparciu, utrzymaniu i rozwoju relacyjnych baz danych np. MS SQL, PostgreSQL, MySQL
  • doświadczenie we wsparciu użytkowników, migracji danych do chmury
  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku
  • otwartość, komunikatywność, proaktywność
  • wykształcenie kierunkowe
  • angielski (B2/C1)

Oferujemy

  • Perspektywę długofalowej współpracy z doświadczonym zespołem
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Indywidualna opieka po stronie Connectis_
  • Możliwość pracy z Łodzi lub z Warszawy
  • Międzynarodowy projekt

Pakiet sport
Wynagrodzenie do negocjacji
Lokalizacja Łódź/ Warszawa
Start ASAP
Język angielski (B2/C1)