Frontend Developer_

Nr ref.: 8270/JP

Opis stanowiska

Dołącz do zespołu wykwalifikowanych Developerów zajmujących się rozwojem systemów na rynek skandynawski

Tworzenie nowych funkcjonalności aplikacji webowych
Praca w zespołe SCRUM

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Frontend Developera
  • Praktyczna znajomość technologii: JavaScript, Angular (2+), HTML, CSS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w zespole SCRUM

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami chmurowymi (Azure)
  • Praktyczna znajomość technologii mobilnych (Ionic)

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, skandynawska kultura
  • Wiele ciekawych meetup’ów technologicznych
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • Indywidualną opiekę po stronie Connectis_
  • Pakiet medyczny i kartę sportową

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja Katowice/Zdalnie
Obszar IT
Start czerwiec - lipiec
Język ANGIELSKI - bardzo dobry