Java Developer _

Nr ref.: 8275/AR

Opis stanowiska

  • Praca międzynarodowym środowisku nad ciekawymi projektami
  • Tworzenie i wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Współpraca z doświadczonym zespołem
  • Praca w zespole SCRUM-owym

Wymagania

  • Około 4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Programisty Java
  • Bardzo dobra znajomość technologii: Java, Spring, Hibernate
  • Doświadczenie w pracy z platformą Google Cloud Platform
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Biuro w Warszawie, istnieje również możliwość pracy zdalnej
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Indywidualna opieka po stronie Connectis_
  • Perspektywę długofalowej współpracy
  • Zdalny proces rekrutacyjny

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja WARSZAWA
Start ASAP
Język ANGIELSKI - B2/C1