Senior Fullstack Developer (Java + Angular)_

Nr ref.: 8271/KK

Opis stanowiska

  • Udział w projektach z zakresu działu ubezpieczeń
  • Rozwój systemów wewnętrznych klienta
  • Udział w nowych, ciekawych projektach
  • Praca z najnowszymi technologiami

Wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku developerskim jako backend lub fullstack developer
  • Doświadczenie z technologiami backendowymi Java Spring SpringBoot Hibernate
  • Doświadczenie z technologiami frontendowymi: Angular, JavaScript, TypeScript
  • Znajomość narzędzi takich jak Puppet, Kubernetes, Ansible, Foreman, Docker

Oferujemy

  • Pracę z doświadczonym zespołem przy rozwojowych i nowych projektach
  • Możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu
  • Możliwość rozwoju w stronę Team Leada
  • Możliwość długotrwałej współpracy

Konferencje
Wynagrodzenie do negocjacji
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar
Start Lipiec / Sierpień
Język angielski - podstawowy