Frontend Team Leader (React.js)_

Nr ref.: 8281/AR

Opis stanowiska

  • Udział w globalnym projekcie z najnowszymi technologiami opartymi o JavaScript i React.js

Wymagania

  • 5 lat doświadczenia jako Frontend Developer
  • 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem developerskim
  • Doświadczenie w technologiach: React.js (min. 3 lata doś.), JavaScript, Next.js, js, GraphQL, , Karma, Mocha, Jasmine, Webpack, Node.js, Sails.js, Express, Gulp, GIT, HTML, CSS, SASS, LESS, Docker, Kubernetes
  • Doświadczenie z bazami danych: MongoDB, MySql, PostgreSQL
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Agile
  • Płynny język angielski (min. B2/C1)

Nice to have:

  • Doświadczenie w rozwiązaniach chmurowych: Azure, GCP

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie stawiającej na najnowsze rozwiązania
  • Wiele ciekawych meet-upów technologicznych po stronie Connectis
  • Indywidualnego Opiekuna po stronie Connectis_
  • Proces rekrutacyjny w 100% zdalnie
  • 2000 PLN za polecenie Znajomego
  • Długofalową współpracę
  • Możliwość pracy zdalnej

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja Warszawa/zdalnie
Start ASAP
Język ANGIELSKI - ZAAWANSOWANY