UX Designer_

Nr ref.: 8281/AR

Opis stanowiska

Szukamy specjalisty z zakresu UX, który jest otwarty na dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także na tworzenie i wdrażanie najlepszych praktyk / standardów w strukturze macierzowej.

  • Odpowiedzialność za opracowanie i przeprowadzenie badań użytkowników oraz przetłumaczenie ich na mapy witryn
  • Współpraca z wewnętrznym zespołem Programistów oraz Interesariuszami, Partnerami zewnętrznymi w celu szkolenia, doradzania w zakresie najlepszych praktyk i standardów UX
  • Podejmowanie strategicznych decyzji dotyczących projektu i doświadczenia użytkownika związanych z podstawowymi oraz nowymi funkcjami

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu UX
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi: Sketch, OmniGraffle ,Azure, In Vision
  • Praktyczna znajomość narzędzi analitycznych: Google Analytics, Optimize
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym, rozproszonym środowisku

Oferujemy

  • Pakiet medyczny i kartę sportową
  • Indywidualna opieka po stronie Connectis_
  • Wiele ciekawych meetup’ów technologicznych
  • Możliwość łączenia pracy zdalnej z pracą w biurze
  • Perspektywę długofalowej współpracy przy ciekawych projektach

Szkolenia
Wynagrodzenie DO NEGOCJACJI
Lokalizacja Warszawa/zdalnie
Obszar FMCG/IT
Start ASAP
Język Angielski – C1