Sales Manager (Hunting)_

Nr ref.: 6914/MI

Opis stanowiska

Wierzymy, że potencjał może być wszędzie, ale nie każdy otrzymuje szansę na to, aby go wykorzystać. Dlatego misją Connectis jest rozwój ludzi i firm poprzez budowanie zespołów Deweloperów dziś oraz inwestowanie w Liderów jutra. Napędzamy technologię odwagą, zaufaniem i pasją.

Dążymy do tego, aby stać się liderem szybkich zmian technologicznych, zapewniając dedykowane zespoły IT, łączące doświadczonych programistów z odpowiednio przygotowanymi deweloperami.

Jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności pozyskiwania Klientów i lubisz innowacyjne podejście do zadań, a LUDZIE są dla Ciebie największą wartością – dołącz do nas!

Opis stanowiska:

  • Budowanie bazy Klientów przez aktywne ich pozyskiwanie
  • Przygotowanie i prezentacja oferty handlowej, umowy oraz prowadzenie negocjacji
  • Współpraca z Działem Delivery
  • Raportowanie bieżącej pracy w systemie CRM
  • Prognozowanie sprzedaży na najbliższe miesiące
  • Udział w Targach i Event’ach branżowych

Wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie sprzedażowe w pozyskiwaniu nowych Klientów – potwierdzone sukcesami sprzedażowymi
  • Umiejętność docierania do osób decyzyjnych i budowania relacji
  • Umiejętność zdefiniowania potrzeb Klienta
  • Wysoka determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Biegłość w prowadzenia prezentacji i negocjacji
  • Dodatkowym atutem będzie sprzedaż usług Outsourcingu IT lub doświadczenie jako Hunter

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Motywacyjny system wynagradzania uzależniony od wyników sprzedaży
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • System podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach zawodowych – możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
  • Interesującą pracę w stale rozwijającej się firmie i branży IT
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Praca w znakomitej atmosferze z zespołem specjalistów

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Aplikacja – uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami
  • Telefoniczna rozmowa z rekruterem
  • Spotkanie z Head of Sales
  • Etap końcowy – spotkania z zespołem zarządzającym

Konferencje
Wynagrodzenie do negocjacji
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar IT
Start
Język angielski - B2
Forma zatrudnienia B2B / UoP