UI Developer_

Nr ref.: 8299/MD

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie projektów prezentujących produkty znanych firm zgodnie z wymaganiami i założeniami biznesowymi
  • Dostosowanie wizualne, tworzenie layoutu nowych wersji (HTML, CSS)
  • Tworzeniem wizualizacji scenariuszy użytkowych produktów
  • Modyfikacja i rozwój funkcjonalności (JS, HTML)

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku UI Developer
  • Bardzo dobra znajomość technologii webowych: HTML 5, CSS 3, JS, WebPack
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2)
  • Podstawowa wiedza na temat frameworków i technologii takich jak: Bootstrap, Less lub Sass

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy na B2B
  • Wiele ciekawych imprez tematycznych po stronie Connectis
  • Pracę w świetnej atmosferze i międzynarodowym zespole
  • Indywidualnego Opiekuna po stronie Connectis
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • 2000 PLN za polecenie Znajomego
  • Zdalny proces rekrutacyjny

Konferencje
Wynagrodzenie do negocjacji
Lokalizacja Zdalnie
Start ASAP
Język angielski: B2/C1