Data Warehouse Developer _

Nr ref.: 8301/KK

Opis stanowiska

  • Opracowywanie nowych rozwiązań sprawozdawczych i utrzymanie istniejącej hurtowni danych
  • Praca w międzynarodowym środowisku, skandynawska kultura pracy
  • Opracowanie integracji z głównym systemem zarządzania danymi
  • Mapowanie danych, opracowywanie i testowanie integracji
  • Współpraca z Analitykami, Architektami

Wymagania

  • Znajomość technologii: SQL Server Integration Services (SSIS), SQL, T-SQL, SQL Job Agent, (SQL Server Analysis Services (SSAS))
  • Około 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

Oferujemy

  • Proces rekrutacyjny prowadzony zdalnie
  • Perspektywę długofalowej współpracy przy ciekawych projektach
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Indywidualna opieka po stronie Connectis_
  • Biuro w Warszawie

Konferencje
Wynagrodzenie 18 500 – 21 500
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar Hurtownie danych
Start ASAP
Język angielski - B2/C1