Java Developer (100 % praca zdalna)_

Opis stanowiska

  • Udział oraz zapewnienie wsparcia w każdym z etapów projektu
  • Odpowiedzialność za projektowanie, rozwój oraz wdrażanie (udział w tworzeniu i wdrażaniu koncepcji nowego modułu)
  • Integracja oraz praca w obszarze CI/CD (build, test, deploy, release)

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie oraz wiedza w obszarze projektowania systemów i struktur danych.
  • Znajomość narzędzi, służących do automatyzacji projektów CI (Jenkins/CircleCI), Docker, Kubernetes
  • Mile widziane doświadczenie oraz znajomość rozwiązań chmurowych AWS
  • Znajomość nowoczesnych metodyk projektowych

Oferujemy

  • Praca w pełni zdalna
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Pakiet sportowy i medyczny
  • Indywidualna opieka po stronie Connectis

Pakiet sport
Wynagrodzenie do negocjacji
Lokalizacja Zdalnie
Obszar
Start Lipiec / Sierpień
Język angielski - komunikatywny