Python Developer _

Nr ref.: 8305/KK

Opis stanowiska

  • Poprawianie jakości oraz dostarczanie nowych rozwiązań, realny wpływ na projekt
  • Praca w międzynarodowym środowisku wśród doświadczonych współpracowników (około 20 osób w zespole)
  • Praca w branży bankowej w obszarze ryzyka kredytowego
  • Współpraca z analitykami biznesowymi
  • Architektura mikrousług

Wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy jako Python Developer
  • Znajomość języków Python oraz C++
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych: MongoDB, SQL
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze DevOps oraz znajomość technologii takich jak Kubernetes, CI/CD, platformy chmurowe

Oferujemy

  • Proces rekrutacyjny prowadzony zdalnie
  • Perspektywę długofalowej współpracy przy ciekawych projektach
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Indywidualna opieka po stronie Connectis_
  • Biuro we Wrocławiu

Komputer
Wynagrodzenie 21 500 – 25 000
Lokalizacja WROCŁAW
Obszar bankowość/finanse
Start ASAP
Język angielski - B2/C1