Programista ABAP _

Nr ref.: 8304/MD

Opis stanowiska

  • Realizowanie się jako programista w obszarze SAP (ABAP) i posiadanie wpływu na rozwiązania wykorzystywane w całym Banku
  • Wdrażanie najlepszych rozwiązań / systemów na rynku w obszarze HCM
  • Projektowanie i rozwijanie aplikacji w obszarze HCM

Wymagania

  • Doświadczenie w implementacji raportów, aplikacji transakcyjnych, rozszerzeń, interfejsów
  • Co najmniej  2 letnie doświadczenie w programowaniu ABAP
  • Znajomość modułu HCM oraz procesy biznesowe w tym obszarze
  • Skutecznie wspierasz użytkowników końcowych SAP HCM
  • Potrafisz koordynować prace analityczne i developerskie
  • Znasz język angielski zarówno w mowie i piśmie

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie
  • Indywidualny opiekun ze strony Connectis
  • Perspektywę długofalowej współpracy
  • Pakiet sportowy i medyczny

Pakiet medyczny
Wynagrodzenie do negocjacji
Lokalizacja WROCŁAW
Start ASAP
Język angielski - B2/C1