Java Developer_

Nr ref.: 8117/MD

Opis stanowiska

  • Tworzenie i wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Udział w projekcie w branży ubezpieczeniowej
  • Współpraca z doświadczonym zespołem
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Projekt prowadzony w SCRUM-ie

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Java Developer
  • Praktyczna znajomość narzędzi Spring, Hibernate
  • Doświadczenie w zakresie integracji (nice to have)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie znajomego do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Indywidualny opiekun po stronie Connectis
  • Pakiet sportowy i medyczny
  • Długofalowa współpraca

Pakiet sport
Wynagrodzenie 14 500 – 16 500 zł n+V
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar
Start ASAP
Język angielski - dobry
Forma zatrudnienia B2B / UoP