Frontend Developer_

Nr ref.: 8313/MD

Opis stanowiska

  • Praca w zespole składającym się z kierowników projektów, analityków, programistów, testerów odpowiadającym za rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych funkcjonalności/aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej z wykorzystaniem UML i Enterprise Architect
  • Analiza zgodności oprogramowania względem dokumentacji technicznej
  • Udział w realizacji projektów w obszarach bankowości elektronicznej
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w Angularze 8

Wymagania

  • Min. 4 lat doświadczenia  w tworzeniu aplikacji webowych
  • Doświadczenie w zakresie projektowania aplikacji webowych, tworzenia działających prototypów w oprogramowaniu Axure na podstawie wymagań jednostek biznesowych
  • Umiejętności analityczne umożliwiające przełożenie wymagań biznesowych na projekt aplikacji webowej
  • Doświadczenie w pracy w zespołach z podziałem na role programistów frontendowych i backendowych, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość: Angular 2/4/6, JavaScript, Ajax, XML, JQuery, JSON

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie
  • Indywidualny opiekun ze strony Connectis
  • Perspektywę długofalowej współpracy
  • Pakiet sportowy i medyczny

Pakiet sport
Wynagrodzenie 16 000 – 20 000 PLN
Lokalizacja WARSZAWA
Obszar bankowość/finanse
Start
Język angielski – B1/B2
Forma zatrudnienia B2B, UoP