Tester Automatyzujący_

Nr ref.: 8316/MD

Opis stanowiska

  • Praca w projekcie w obszarze bankowości dotyczącym rozwoju systemu
  • Planowanie oraz tworzenie scenariuszy testowych i przypadków testowych
  • Integracja systemów współrzędnych i testy akceptacyjne użytkowników
  • Tworzenie i utrzymywanie testów automatycznych
  • Praca w zespole SCRUM-owym

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Testera Automatycznego
  • Znajomość jednego z języków obiektowych do automatyzacji testów (preferowana Java)
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów takich jak Selenium Web Driver/Selenium Grid
  • Praktyczna znajomość technologii webowych (Front – HTML / CSS / JS i Backend – API, bazy danych, REST / SOAP)
  • Znajomość narzędzia do zarządzania testami (np. Test Link)
  • Dobra znajomość SQL, relacyjne bazy danych

Oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie
  • Indywidualny opiekun ze strony Connectis
  • Perspektywę długofalowej współpracy
  • Pakiet sportowy i medyczny

Pakiet sport
Wynagrodzenie do negocjacji
Lokalizacja WROCŁAW
Start ASAP
Język angielski B2/C1
Forma zatrudnienia B2B / UoP